UA

ENG

ВИРОБНИЦТВО НВЧ ПРИЛАДІВ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

  ДП завод «Генератор» займає провідне місце в Україні з виробництва електровакуумних та напівпровідникових  приладів НВЧ діапазону: підсилюючих клістронів неперервної та імпульсної дії, генераторних клістронів неперервної дії, магнетронів неперервної та імпульсної дії, складних  комплексованих пристроїв на основі клістронів і твердотільних  приладів, ламп біжучої хвилі неперервної та імпульсної дії, напівпровідникових підсилюючих модулів.

     ДП заводом «Генератор» спільно з СКБ «Спектр» розроблені технології регенерації імпульсного клістрону великої потужності КИУ-77 та освоєно серійний випуск його вітчизняного аналогу – клістрону UA КИУ-5, який є базовим НВЧ приладом в основних бойових засобах радіотехнічних військ Повітряних Сил ЗС України – РЛС 19Ж6, 35Д6.

  З 2000 року заводом виконується літерний ремонт комплектів клістронів  КГ-3,  КУ-137 та КИУ-43, чим забезпечується боєздатність ЗРК С300ПС, які складають основу  зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.

   З метою  імпортозаміщення виконана дослідно-конструкторська робота з розробки і освоєно серійний випуск багатопроменевого імпульсного клістрону UA КИУ-7 для комплектування перспективних вітчизняних РЛС 79К6 та «Зоопарк-3».

   Підприємством також здійснюється постачання твердотільних НВЧ приладів різних типів.

   Для виготовлення електровакуумних та твердотільних НВЧ приладів підприємство оснащене необхідним термічним (водневі та вакуумні печі), зварювальним (лазерне, електроннопроменеве, аргоно-дугове), напилювальним устаткуванням, відкачними постами, приймально-здавальними стендами для кожного найменування приладів, повним комплектом обладнання для механічних та кліматичних випробувань. Збирання приладів здійснюється в умовах вакуумної гігієни, а випробування – в екранованих приміщеннях.

  Інфраструктура заводу забезпечує виробництво технологічними газами високої чистоти: воднем, азотом, аргоном, гелієм.

04080, м. Київ, вул. Новокостянтинівська, 18

тел.: +38 (044) 205 9727

Сopyright - all rights reserved 2021